Jdi na obsah Jdi na menu
 


With Strange Shining In His Eyes...

9. 12. 2008

Celou dobu měl v očích podivný lesk. Sál, kousal a škrábal. Neustále, pořád dokola. Bez přestání…
Kabutovi to ale nevadilo. Líbilo se mu, jak hrubě s ním jeho “pán” zachází. I když ho Orochimaru zřejmě nepovažoval za nic víc než za svou oblíbenou hračku, uspokojovalo ho to. A vždy extrémě vzrušovalo.
Orochimaru zaryl nehty hluboko do Kabutova ramena a zároveň ho kousl do druhého. Kabuto zaklonil hlavu, víčka křečovitě zavřená, a z ramen mu vytryskla krev. Mísila se s jeho potem a v tenkých potůčkách stékala na bílé prostěradlo. Jeho „páneček” mu ale ještě nehodlal dopřát kýženou odměnu.
Orochimaru se natáhl a začal svého „poslušného pejska” kousat do spodního rtu. Kabuto zřetelně cítil, jak mu horká krev stéká po tvářích i po bradě. A pak ucítil daleko větší a palčivější bolest ve slabinách, když mu Orochimaru roztáhl nohy tak daleko od sebe, že teď ležely téměř v jedné přímce.
Najednou se Kabutovi chtělo omdlít, snad poprvé za celou tu dobu, co Orochimaruovi sloužil, ale náhlý stisk na jeho bocích a prudký náraz druhého těla ho vrátil zpět do reality.
Orochimaru několikrát tvrdě přirazil. Pak náhle přestal, sklonil se těsně nad Kabuta a krátce ho hryzl do rtu. Pak opět přirazil a Kabuto tiše zasténal. Orochimaru této příležitosti okamžitě využil a strčil svůj dlouhý jazyk do Kabutových pootevřených úst. Kabuto s ním nebojoval. Začínal být unavený a ze všeho nejvíce si teď přál, aby to všechno už rychle skončilo.
Orochimaru se jen ušklíbl. Prudce s Kabutem trhl, takže nyní ležel zády k němu, a dál pokračoval ve své „krasojízdě”.
A pak vše náhle ustalo. Kabuto otočil hlavu, aby se podíval, co se děje. Poslední, co uviděl, byl chladný, lesklý kov zabodnutý v jeho srdci.

----------------------------------------------------------------

Kabuto se prudce posadil na posteli. Oči vytřeštěné do tmy. Napůl stále ještě ve spánku. Co provedl tak strašného, že ho Orochimaru zabil? Zatřepal hlavou, aby se úplně probral. Tohle byl jeden z nejhorších snů, jaký se mu kdy zdál.
Svíčka na jeho stole již dávno zhasla. Kabuto stále ještě oddechoval, jako kdyby právě uběhl několik maratonů za sebou. Srdce mu v hrudi bušilo tak prudce, že si začínal myslet, že dostane infarkt. Po těle mu stékal ledový pot a celý se třásl horečkou.
Celé tělo ho bolelo. Přesto vstal, unaveně doklopýtal do koupelny a pustil na sebe studenou vodu. Nepomohlo to, a tak otočil kohoutkem na druhou stranu. Bylo to však ještě horší. Zastavil vodu a vrátil se zpět do pokoje. Sebral deku, kterou pravděpodobně ve spánku shodil na zem, a lehl si do postele.
Nebylo mu líp, ani hůř, a pomalu začal opět usínat, když se dveře do jeho pokoje otevřely. Kabuto ospale otevřel oko a naštvaně na příchozího něco zařval; jediné, po čem právě toužil, byl klid. Vzápětí však svých ostrých slov hluboce litoval.
K jeho posteli se pomalu blížil Orochimaru s podivným leskem v očích...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

husteXD

(anichan, 19. 8. 2009 15:53)

WOOOW o_O no to je teda necoXDXDXDXDDXDXDXD!!!!!!HUSTA POVIDKA HONEM NEJAKOU DALSIXDDXDXDXDDDXDX!!!!!!!!!!!

:-))

(Lex-san, 24. 6. 2009 22:21)

Tak takovýhle sny mývaš, jo? To mně se zdají sny, jež nemají hlavu ani patu a před probuzením jich půlku zapomenu. Ale povídka pěkná!

X_X

(Broskynka, 12. 12. 2008 14:29)

No mňa už len pomyslenie na ten jeho jazyk ... *striaslo ju* ... desí... Pridávam sa k Sax veru ani je by som nechcela zomrieť na nedostatok kyslíku xD... Ale mne sa to páčilo niekedy (tak ako teraz) takéto otvorené konce tak dobre znejú inokedy ich neznášam ... xD.. ale toto bolo veľmi peknučké ... xD

Inak sa mi uľavilo že nie som jediná ... *vrhne pohľad na stenu za posteľou .... sasuita yaoi plakáty* xD

YareYare

(Kouya, 11. 12. 2008 9:40)

....Ale neovlivnim, co se mi zná, že jo :D I když... Možná bych mohla sundat ty OroKabu yaoi plakáty, co jsem si nalepila nad postel, takže než bych usnula, bych se na ně nemusela dívat ^^

njn...tiež to Kabutovy nezávidím

(haru, 10. 12. 2008 20:48)

aj keď v istých momentoch to pôsobilo, že mu to dva krát nevadí xD...skôr naopak, mno ale aj tak...ten koniec bol fakt desivý O_o xD

teda ja by som nechcela byť Kabutom...

(mekachimeka, 9. 12. 2008 18:39)

Heh...Nechcela by som byť na Kabutovom mieste. By som sa asi zadusila tým hadím jazýkom *ble*. Takú smrť si zatiaľ nepredstavujem XD. I keď ja vlastne nad smrťou nerozmýšľam...Pekná poviedočka, kratučká, ale som rada, že od teba, parádna ^.^