Jdi na obsah Jdi na menu
 


The lion, the boy and the toilet

9. 10. 2009
Nigelův otec byl obchodní cestovatel, a tak často nebýval doma. Měl však svého syna velmi, velmi rád a vždy mu přivezl z cest nějaký malý dárek. Když ale otec doma byl, Nigel prožíval peklo. Pravidelně ho všichni členové rodiny, včetně mladší sestry, zneužívali. Nigel častokrát sníval o dni, kdy se odněkud zjeví jeho velký a silný ochránce a odvede ho pryč.
Jednoho dne, to byl Nigel zrovna nemocný a nešel do školy, zazvonil někdo na zvonek.
„Kdo to teď může být?“ zeptal se Nigel sám sebe, vstal z postele a šel otevřít. Ve dveřích stál jeho otec. Vrátil se z cesty po Africe dřív a přivezl mu dárek. Veliký dárek. Nigel stál jako opařený, v ruce svíral silné kožené vodítko a zíral na obrovitého lva před sebou. Netrvalo dlouho a padli si do oka.
Chlapec odvedl lva do svého pokoje a posadil se na postel. „Tak jak ti budu říkat?“ otázal se. Leon, napadlo ho vzápětí. Ne, počkat! To nebyla jeho myšlenka. Nigel se rozhlédl po pokoji, ale kromě něj a zvířete tam nikdo jiný nebyl. Nevěřícně se na něj zahleděl. „Ty mluvíš?“
Ne. Ty jen slyšíš moje myšlenky a já zase tvoje.
„To je hustý!“ Nigel byl radostí bez sebe. Něco tak svělého se mu ještě nestalo. „Odteď budeme nejlepší kamarádi, Leone!“
Nejen kamarádi, chlapče. Přestože věděl, že to není možné, Nigelovi se zdálo, že se lev ušklíbl. Já tě budu pořád chránit. Uvidíš, že se ti se mnou bude líbit.
Tímto dnem počínaje, začal Nigel žít novým životem. Doma se měl jako v bavlnce, protože kdykoliv na něj někdo chtěl vztáhnout ruku, přiběhl lev a dotyčného div neroztrhal. Jediné, co bylo – ale jen ze začátku – trochu přítěží, bylo, že si Leon za svou ochanářskou péči nechával platit. A to velmi neobvyklým způsobem. Kdykoliv měl lev chuť, chlapec musel připěhnout a podvolit se mu. A že měl lev chuť poměrně často.
Rodiče přísně tajili, co se u nich doma děje, a nikomu nebylo divné, že měl Nigel na bocích stopy po velkých drápech. Ani učitelce nepřišlo podezřelé, když se hoch náhle přihlásil, že musí na WC.
Nigel pospíchal chodbou – schody bral po třech – a v uších mu neustále znělo: „Čekám na dívčích toaletách ve druhém patře! Chci to hned a tady!“ A on už byl tak vycvičený, že kdykoliv uslyšel jeho hlas, okamžitě se rozpálil. Lev byl očividně zkušený a jeho dlouhý úd byl přesně to, co Nigel v takových chvílích potřeboval. Rozběhl se ještě rychleji. Musel být u svého nejlepšího přítele co nejdříve. Lev se na něj vrhl, sotva Nigel otevřel dveře. Velkou tlapou mu strhl kalhoty a okamžitě se do něj pustil.
Hoch zbožňoval chvíle strávené se svým petem, protože každá byla něco extra a každá následující byla lepší než ta předchozí. A ani tato nebyla vyjímkou. Lev zrychloval a zpomaloval tempo podle toho, jak to oba potřebovali, obrovské drápy jemně zatínal do Nigelovi kůže a drsným jazykem ho olizoval na krku a zádech, což chlapce ještě více rozpalovalo.
Když byli oba v nejlepším, z jedné kabinky vyšla malá culíkatá holčička. Chudák malá vypískla hrůzou a s jekotem zmizela na chodbě. Nigel byl zrovna ve stavu, kdy nebyl schopný na nic reagovat. Naštěstí tu však byl jeho věrný ochránce, který ho, těsně před tím, než přišel učitel, zatlačil do kabinky, namáčkl ho na zeď a dál nerušeně pokračoval v činnosti, kterou před hodinou začal, až do večera.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

O.O

(Broskynka, 8. 11. 2009 22:34)

O.O to je i na mňa moc *odpadla*

........

(Ichigo Yuki, 5. 11. 2009 8:34)

yuuuuuuuuuuuuu to je drsný *uznale kýve hlavou* nadherna povídka a souhlasím se sisi chce to pokráčko xD

ee...ee

(sisi/ctenar, 4. 11. 2009 22:28)

poslední dobou se tu nějak rozmnožuje paring člověk a zvíře? Ptám se je to možné? eeeeeeeeeeee.. naprosto se zasekla! ...... Eh no bylyo to vážně zajímavé, ale chce to další díl
! ( možná je úchylná a zoofilní ale ona fšechny fílie zbožnuje dokonce i nekrofílii ( protože upíři jsou vlastně mrtví! :D) ne vážně jako já jsem filka a další část by se mi líbila! :) co ty nato?

ehm....xD

(Ryuuzaki, 2. 11. 2009 20:52)

to bylo velmi VELMI zajimave... ma smoji pochvalu za bezvadnej napad :D