Jdi na obsah Jdi na menu
 


DD - Zápis Z

7. 11. 2008

Milý deníčku. To jsem zase já. No Deidara, přece. Kdo jinej...
Dlouho jsme se neviděli, hmmm...? Ptáš se proč? Protože za jistých okolností, který tady nechci rozpitvávat, jsem přišel o ruce a taky se nic významného nestalo. Až teď, un.
Vsadím všechen svuj jíl na to, že v tom má prsty Tobi. Tohle přerostlý dítě si prostě usmyslelo, že mi bude dělat naschvály...
Začalo to včera ráno. Všechny nás probudil strašlivý řev a Hidanovi nadávky. Prý jsme mu ukradli tu jeho Jashinovskou věc.... Jako kdybych třeba JÁ o něco takového stál, hmmm... Ovšem Hidan vřískal tak strašlivě, že jsme museli prohledat celou skrýš, aby byl zticha.
Nakonec se ten kus kovu našel u MNE v pokoji. A Tobi se jakoby mimochodem schovával za Itachiho záda. Zřejmě proto, abych ho nemoh´zaškrtit. Ovšem to bych ani snad nebyl já, abych si nedokázal poradit, un.
Přiznám se ti, Deníčku, že spolu s Tobim vyletěla do povětří i půlka našeho bydlení. Jěště teď se div nerozplynu, když si na ten nádhernej výbuch vzpomenu...
Ovšem až to tu uvidí Pein, roztrhá mě na malinkatý kousíšky....
A pak budu chodit Tobiho strašit, hehe....
UN.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Power : Blood pressure plan

(AFeetshusy, 8. 10. 2018 4:47)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-fin-du-brevet/

Depiction of Blood Pressure

(AInferrubarten, 28. 7. 2018 7:20)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-tadalafil-5mg/

xD...XD

(Broskynka, 8. 11. 2008 21:45)

No je super xD.... heh ...preboha kde na tie nápady hcodíš? xD no každopádne dúfam že ich máš na sklade ešte vela xD